SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 515 514 Kč
(25 523 Kč / m²)
Prodej
Atypický
412 m²
Rua Augusto Ribas, Ponta Grossa

místnostiAtypický
plocha412 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EDIFÍCIO CÂNDIDO PORTINARI
Apartamento de alto padrão, com fino acabamento, sendo apenas 1 unidade por andar, contendo 03 amplas suítes (sendo 01 más...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Augusto Ribas, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2