SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 469 430 Kč
(34 107 Kč / m²)
Prodej
Atypický
219 m²
Rua Silva Jardim, Ponta Grossa

místnostiAtypický
plocha219 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Amplo apartamento, com vista privilegiada,contendo 3 quartos, sendo três suítes, 4 banheiros, 3 vagas de garagem. Ótima localização, com grandes merc...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Silva Jardim, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2