SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 734 083 Kč
(23 633 Kč / m²)
Prodej
Atypický
158 m²
RUA SOROCABA, Poá

místnostiAtypický
plocha158 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - 02 VAGAS DE GARAGEM***SOBRE O IMÓVELApartamento andar alto, bem ventilado...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA SOROCABA, Poá
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA