Výpis nabídek
19
19
19
3 650 596 Kč
(50 703 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Penha
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
72 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
HAV - Localizado na Rodovia Paulo Stuart Wright, Nº 135 - Centro, Penha/SC
Aproximadamente 600 metros do mar
Área Util: 72m² a 184m²
ITENS EMPREEN...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
21 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Penha
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.