SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 335 691 Kč
(29 196 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
Rua Nelson Perini, Paulínia

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 3 Dormitórios (1 Suíte) ? Conforto e Excelente Iluminação Natural

3 dormitórios, sendo 1 suíte

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Nelson Perini, Paulínia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis