SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 158 733 Kč
(48 596 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Incrível apartamento no principal cartão-postal de João Pessoa, localizado no elegante Ondas do Atlântico Residence, no desejado bairro de Cabo Branco...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária