SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 890 569 Kč
(30 993 Kč / m²)
Prodej
Atypický
61 m²
RUA SIENA, Palhoça

místnostiAtypický
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos em Passa Vinte, Palhoça, no Edifício Residencial San Sebastian. Com 61m² de área privativa , o imóvel conta com sala, cozinha, d...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

RUA SIENA, Palhoça
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond