SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 162 592 Kč
(20 761 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
Rua Arcendino dos Santos, Palhoça

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos em São Sebastião, Palhoça, no Condomínio Residencial San Sebastian. Com 56m² de área privativa e 70m² de área total, o imóvel co...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Arcendino dos Santos, Palhoça
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond