SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 616 688 Kč
(28 869 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
Osasco

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à venda no Condomínio Dom Lugo Padroeira | Conforto, praticidade e lazer completo!

Excelente apartamento com 56 m², muito bem distribuíd...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Osasco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

RE/MAX Agility