SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 992 387 Kč
(53 435 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
Avenida Yara, Osasco

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTAMENTO A VENDA NA VILA YARA, OSASCO/SP -

Com 2 dormitórios, sendo 1 suíte com armários embutidos e cama de casal, além de um banheiro social. A...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Avenida Yara, Osasco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2