SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 306 215 Kč
(50 865 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
RUA SALDANHA MARINHO, Niterói

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamentos à venda com 1, 2 e 3 quartos com varanda, opção de suíte e lazer completo com rooftop. Conheça o Orla Central com a Cury Construtora! Pró...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

RUA SALDANHA MARINHO, Niterói
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br