SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 217 343 Kč
(34 595 Kč / m²)
Prodej
Atypický
93 m²
Rua João Américo da Silva, Jacareí

místnostiAtypický
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamentos no centro de Jacareí, lindo e muito bem localizado No ultimo andar. Reformado recentemente.- Metragem: 93 m2 - Descrição completa: 3 quar...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua João Américo da Silva, Jacareí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2