SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 236 992 Kč
(19 031 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Rua General Carneiro, Jacareí

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Oportunidade!Jacareí no Centro - Ed. Pacaembu - chegar e mudar! Se você procura tranquilidade este é o apto idealCaracterísticas do imóvel:- com vista...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua General Carneiro, Jacareí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2