SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 861 841 Kč
(105 354 Kč / m²)
Prodej
Atypický
217 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha217 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este suntuoso apartamento, localizado no cobiçado bairro de Meia Praia, em Itapema, é uma verdadeira joia imobiliária. Com uma área útil de impression...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2