SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 622 939 Kč
(129 867 Kč / m²)
Prodej
Atypický
128 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha128 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma excelente oportunidade de investimento. Com uma área...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2