SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 387 778 Kč
(51 939 Kč / m²)
Prodej
Atypický
200 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha200 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos um excelente apartamento padrão, localizado em Meia Praia, Itapema. Com uma área útil de 200m², este imóvel possui 4 amplas suítes e 5 ba...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2