SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 387 778 Kč
(78 104 Kč / m²)
Prodej
Atypický
133 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha133 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Imóvel com vista para o mar, localizado no andar alto, com previsão de entrega para dezembro de 2023. Possui 3 suítes, sendo 1 suíte máster, sacada vo...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2