SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 975 842 Kč
(71 256 Kč / m²)
Prodej
Atypický
140 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este excelente apartamento de 140m² úteis está à venda em Meia Praia, Itapema, uma das regiões mais valorizadas da cidade. Com 4 dormitórios, sendo 2 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2