SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 060 699 Kč
(51 538 Kč / m²)
Prodej
Atypický
137 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha137 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

- 3 quartos sendo 3 suítes
- churrasqueira
- 137m2 de área útil
- 2 vagas de garagem

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2