SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 777 500 Kč
(67 971 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Belíssimo apartamento à venda, no Edifício Aroeira. Além de possuir uma localização privilegiada, na região de Meia Praia, próximo à serviços comercia...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2