SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 945 501 Kč
(52 607 Kč / m²)
Prodej
Atypický
75 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este apartamento padrão à venda em Itapema, na Meia Praia, oferece uma oportunidade única para quem busca conforto e praticidade. Com uma área útil de...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2