SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 612 236 Kč
(45 725 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

"Encantador apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, com 1 vaga de garagem privativa. O imóvel está totalmente mobiliado e conta com área de servi...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2