SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 826 191 Kč
(44 860 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
Itapema

místnostiAtypický
plocha63 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos a você este encantador apartamento localizado na região de Meia Praia, em Itapema. Com uma área útil de 63 m², este imóvel oferece amplo ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itapema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2