SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 888 662 Kč
(24 214 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento semimobiliado à venda e para locação no Centro de Itajaí,
SEM VAGA DE GARAGEM.

Excelente oportunidade para morar ou investir no coração ...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis