SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 121 041 Kč
(98 545 Kč / m²)
Prodej
Atypický
123 m²
Avenida Sete de Setembro, Itajaí

místnostiAtypický
plocha123 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTAMENTO 3 DORMITORIOS, 1 SUITE, 1 BANHEIRO, 1 LAVABO, 2 VAGAS INDIVIDUAIS AMPLA, UM LAZER COMPLETA.

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Avenida Sete de Setembro, Itajaí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis