SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 334 319 Kč
(31 124 Kč / m²)
Prodej
Atypický
75 m²
AVENIDA CENTRAL, Ilhéus

místnostiAtypický
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à venda com 3 quartos, 1 suite, 2 vagas de garagem e 2 banheiros.

Localizado no Condomínio North Boulevard - Residencial Clube, no bairro...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

AVENIDA CENTRAL, Ilhéus
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2