SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 239 390 Kč
(29 719 Kč / m²)
Prodej
Atypický
109 m²
Rua, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha109 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

**APARTAMENTO EM PRÉDIO NOVO COM SACADA GOURMET NA PRAIA DE PITANGUEIRAS **Apartamento prédio novo na Praia de Pitangueiras, área nobre do Guarujá, b...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA