SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 121 292 Kč
(23 360 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
C, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Se você procura um apartamento moderno, aconchegante e pronto para morar, essa é a oportunidade perfeita. Um imóvel reformado, com excelente acabament...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

C, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vivian Belmonte Toddai