SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
581 426 Kč
(8 678 Kč / m²)
Prodej
Atypický
67 m²
Rua D, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTAMENTO À VENDA 3 DORMITÓRIOS CONDOMÍNIO RESIDENCIAL GUARULHOS E-02 GUARULHOS/SP

O imóvel conta com ambientes funcionais e bem aproveitados, idea...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua D, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Monte Sião