SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 315 324 Kč
(37 514 Kč / m²)
Prodej
Atypický
195 m²
Rua Maria, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha195 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este incrível apartamento no Parque Renato Maia oferece luxo e conforto em uma das áreas mais desejadas de Guarulhos. Com quatro quartos, sendo três s...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Maria, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária