SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 450 678 Kč
(29 606 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
Rua Oito, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento maravilhoso no Condomínio Spazio Capri!

- 02 dormitórios
- 01 banheiro

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Oito, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Monte Sião