SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
955 619 Kč
(21 236 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
Avenida River, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1

Comprar
R$ 230.000
Condomínio
R$ 315
IPTU 270 (aprox.)
2 Dorms
1 Banheiro
1 Vaga

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Avenida River, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária