SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 860 986 Kč
(56 098 Kč / m²)
Prodej
Atypický
51 m²
Rua da Floresta, Gramado

místnostiAtypický
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Encante-se com este charmoso apartamento em Gramado, localizado no bairro Moura. Com um dormitório e suíte, este imóvel oferece todo o conforto e prat...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua da Floresta, Gramado
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

CARMEN ANDREIA DA SILVA