SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 775 396 Kč
(47 674 Kč / m²)
Prodej
Atypický
247 m²
RUA T 30, Goiânia

místnostiAtypický
plocha247 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento de Alto Padrão com 247m² no Setor Nobre - 4 Suítes, Piscina Privativa e 3 Vagas R$ 3.150.000

Descubra o equilíbrio perfeito entre luxo,...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

RUA T 30, Goiânia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2