SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 526 403 Kč
(53 430 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
Rua Santos Saraiva, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos no Estreito, Florianópolis, com 66m² de área privativa e 101,36m² de área total no Residencial Henrique Deucher. O imóvel conta ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Santos Saraiva, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond