SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 697 746 Kč
(58 647 Kč / m²)
Prodej
Atypický
46 m²
RUA OGE FORTKAMP, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à venda na Trindade, com 1 dormitório, totalmente mobiliado e equipado, pronto para morar ou investir. Possui excelente posição solar e ót...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA OGE FORTKAMP, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond