SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 073 815 Kč
(38 404 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
Rua Prefeito Dib Cherem, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos em Capoeiras, Florianópolis. 2 dormitórios, sala de estar e jantar, sacada, cozinha americana com armários planejados, área de s...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Prefeito Dib Cherem, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond