SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 450 448 Kč
(23 023 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento térreo com 63 m² de área privativa, localizado na Praia do Santinho, em Florianópolis.

O imóvel é semi mobiliado e possui terraço com chu...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista