SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 944 041 Kč
(36 801 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
RUA OLAVO BILAC, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos com suíte no Estreito, Florianópolis, com 80m² de área privativa distribuídos em sala, cozinha, 2 banheiros, área de serviço e 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA OLAVO BILAC, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond