SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 267 153 Kč
(24 643 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
Servidão Ricardo Neves, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Amplo apartamento gardem semi mobiliado a venda na Praia dos Ingleses com pátio lateral e fundos.

Com 03 dormitórios sendo 01 suíte com ar condicion...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Servidão Ricardo Neves, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2