Výpis nabídek
28
28
28
41 755 835 Kč
(133 405 Kč / m²)
Prodej
Atypický
313 m²
AVENIDA CAMPECHE, Florianópolis
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
313 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento com 313m² de área privativa, localizado na Praia do Campeche.
Imóvel amplo, com espaços integrados, composto por salas de estar e jantar,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
AVENIDA CAMPECHE, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.