Výpis nabídek
28
28
28
6 936 311 Kč
(61 931 Kč / m²)
Prodej
Atypický
112 m²
Rua Aristides Lobo, Florianópolis
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
112 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
APARTAMENTO - 03 dormitórios, - Sendo 01 Suíte máster com hidromassagem e sacada privativa;
- 02 Demi suítes- 01 banheiro social;
- 01 lavabo;
- Sa...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Aristides Lobo, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.