SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 641 865 Kč
(40 999 Kč / m²)
Prodej
Atypický
162 m²
RUA RUI BARBOSA, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha162 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Amplo apartamento com 3 dormitórios, sendo 1 suíte com closet, living para três ambientes, ampla sacada, lavabo, cozinha planejada, banheiro social, á...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA RUI BARBOSA, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond