SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 018 900 Kč
(71 654 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
Rua Souza Dutra, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 2 Suítes e Lavabo – 84 m² | Estreito

Apartamento moderno alto padrão com 84 m² de área privativa, com 2 suítes e lavabo, ideal para q...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Souza Dutra, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond