SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 039 717 Kč
(92 113 Kč / m²)
Prodej
Atypický
33 m²
Rua Professor Simão José Hess, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento Studio com 33 m² de área privativa, localizado no bairro Trindade, em Florianópolis, próximo à Universidade Federal de Santa Catarina (UFS...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Professor Simão José Hess, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista