SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 729 937 Kč
(37 916 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Rua Osvaldo Clímaco, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

️ APARTAMENTO MOBILIADO À VENDA NA PRAIA DOS INGLESES FLORIANÓPOLIS

Apartamento mobiliado, muito bem ventilado e iluminado, com posição solar norte,...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Osvaldo Clímaco, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2