SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 698 208 Kč
(19 695 Kč / m²)
Prodej
Atypický
137 m²
Rua Conselheiro Mafra, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha137 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala comercial com 137,24 metros privativos, bem iluminada, vista livre, com ar Split, copa e banheiro. *  - 2 Banheiros; * - Copa; * - Sem vaga de ga...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Conselheiro Mafra, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil