SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 404 363 Kč
(30 825 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 78 m² de área privativa, localizado no Centro de Florianópolis, com fácil acesso ao comércio local.

Ostatní
Stáří nabídky: 23 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista