Výpis nabídek
17
17
17
3 113 424 Kč
(37 511 Kč / m²)
Prodej
Atypický
83 m²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
83 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento no Condomínio Edifício Magnifique em Jacareí
Localizado em frente ao Parque da Cidade, em região central de Jacareí, o Edifício Magnifiq...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce