SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 599 031 Kč
(42 080 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento ( 2° Andar ) mobiliado com 1 dormitório com suíte, banheiro com box e armário, piso laminado e porcelanato, área de Serviço, cozinha compl...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários